Zoi Centrum Vitality

„Dvojtý obrat za půl roku!“

Webové stránky

Dostali jsme za úkol kompletně předělat veškerou online komunikaci. Začali jsme s webovými stránkami. Předělali jsme hlavně komunikaci jednotlivých produktů a služeb, protože ta byla dosti zmatená a zákazník se mohl jednoduše ztratit. Dále jsem začali všude tlačit registraci, protože to je hlavní konverze celého webu.
Dostali jsme za úkol kompletně předělat veškerou online komunikaci. Začali jsme
s webovými stránkami. Předělali jsme hlavně komunikaci jednotlivých produktů a služeb, protože ta byla dosti zmatená a zákazník se mohl jednoduše ztratit. Dále jsem začali všude tlačit registraci, protože to je hlavní konverze celého webu.
Před
zoi-before232
Po
zoi-after

Sociální sítě

Dále jsme pokračovali na sociální sítě, tvorba obsahu zde nebyla špatná, ale prodej a strategie v komunikaci hlavních služeb, tam prostě chyběla, doladili jsme také tone of voice, aby instagram nevypadal jako každý druhy.
Dále jsme pokračovali na sociální sítě, tvorba obsahu zde nebyla špatná, ale prodej
a strategie v komunikaci hlavních služeb, tam prostě chyběla, doladili jsme také tone of voice, aby instagram nevypadal jako každý druhy.
Před
pred
Po
po
Video vytvořené pro klienta, který poskytuje moderní fitness na Smíchově. Cílem videa bylo ukázat lidem prostory fitness a předat atmosféru, která se tam nachází. To znamená klid na cvičení, čistota, moderní a nové stroje.Video je sestříháno dynamicky, aby upoutalo pozornost a sledující udržel pozornost po celou dobu videa. Obsahuje trendy píseň pro podpoření dynamiky a watch time.
Video vytvořené pro klienta, který poskytuje moderní fitness na Smíchově. Cílem videa bylo ukázat lidem prostory fitness
a předat atmosféru, která se tam nachází. To znamená klid na cvičení, čistota, moderní a nové stroje.Video je sestříháno dynamicky, aby upoutalo pozornost a sledující udržel pozornost po celou dobu videa. Obsahuje trendy píseň pro podpoření dynamiky a watch time.
klara profile photo cropped

Klára

Tvorba obsahu

Větší klientela díky FB reklamě

Poslední věc kterou jsme řešili byla placená propagace na sociálních sítích. Hlavním cílem bylo, aby pravidelně přinášela do fitness centra nové zákazníky a komunikovala jednou za čas nějaké speciální akce.

Recenze majitele