fbpx Skip to content

POMŮŽEME VÁM PRORAZIT V ONLINE SVĚTĚ!

Social media (1)
tvorba-webovych-stranek-1

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Zákazníky z různých marketingových kanálů je vždy potřeba přivést na místo, kde provedou danou konverzi. A proto Vám vytvoříme funkční webové stránky, které budou reflektovat Vaše podnikaní. Zajistíme, aby web vypadal skvěle na každém zařízení a načítal se co nejrychleji to jde. Pomocí Vámi zvolených klíčových slov a naší analýzy zviditelníme web ve vyhledávačích. 

NECHTE NÁS NAJÍT CESTU K VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM POMOCÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ 

Sociální sítě jsou dnes místem, kde nechcete chybět, velké procento zákazníku si dnes vyhledá sociální sítě firmy, než je reálně navštíví, nebo si něco objedná. Založíme je a vyplníme všechny důležité údaje. Základem je vždy obsah, protože to je to, co potenciálního zákazníka zaujme, proto vytvoříme a naplánujeme příspěvky, které budou poutavé a relevantní Vašemu podnikání. 

Devices 1
Mobile Marketing (1)

NOVÁ VLNA ZÁKAZNÍKU DÍKY ONLINE MARKETINGU 

Pokud máte funkční web je na čase vytvořit marketingový plán a začít přivádět návštěvnost. Dostaneme Vás na přední místa ve vyhledávačích jako jsou google a seznam. Vytvoříme a spustíme reklamu na sociálních sítích, která ihned začne aktivně oslovovat nové zákazníky. Poté co Váš web bude mít návštěvnost spustíme kampaně na oslovování zákazníku, kteří už web navštívili a tím zvýšíme šanci na získání konverze.  

Napište nám na email

Kontaktujte nás telefonicky

Pojďme probrat Vaše podníkání pomocí online schůzky.