POTŘEBUJETE WEB PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?

web creation header
dulezitost webu

DŮLEŽITOST WEBU

To, že jste dnes bez webových stránek pro velkou část Vašich potenciálních zákazníků neviditelní, je doufáme všem jasné. Bohužel je velká část neviditelná, i když nějaké webové stránky má, protože jsou často špatně nastavené a ve finále je to jako kdyby žádné neměli. To se Vám s námi nestane. Vytvoříme nové, nebo předěláme staré tak, aby všechno šlapalo.

VŠE ZAŘÍDÍME ZA VÁS

Uvědomujeme si, že podnikání je velmi časově náročné, a proto se snažíme komunikaci s klienty co nejvíce zefektivnit. Pouze nám předáte svojí vizi, logo, obrázky, popřípadě nějaké jiné materiály a o zbytek se postaráme my. Budeme Vás průběžně informovat o našich aktivitách, ale nebudeme Vás zatěžovat zbytečnostmi.

Digital presentation
Site Stats

KDE VEZMEME NÁVŠTĚVNOST?

Po dokončení webu je potřeba začít přivádět návštěvnost. Základ je mít takzvaně zaindexovaný, neboli přeložený web pro vyhledávače, aby se ve vyhledávání web vůbec zobrazil. Před překladem nám předáte seznam klíčových slov, my provedeme analýzu, zda jsou daná slova relevantní. Poté upravíme texty na webu tak, aby se web při zadání daných slov do vyhledávače zobrazil co nejvýše. Pokud máme hotový tento základ můžeme se pustit do PPC reklam, které nám placenou cestou umožní zobrazovat se vždy jako první ve vyhledávání, nebo aktivně oslovovat zákazníky na sociálních sítích. Více o přivádění zákazníku ZDE.

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU

Není na co čekat. Čím dřív budete mít nové webovky, tím dřív se začnou hrnout noví zákazníci. Sjednejte si nezávaznou rychlou online schůzku, na které vše vysvětlíme a můžete se zeptat na to, co Vás zajímá.

Video call