PROČ SI VYBRAT NÁS?

Team work
Design stats

TRANSPARENTNOST

Všechno Vám řekneme narovinu. Pokud se nám nepovede kampaň, neuslyšíte od nás nesmyslné výmluvy. Nevytváříme falešné přehledy, abychom si Vás udrželi. Zkrátka jestli se něco nepovedlo, tak se to nepovedlo. Zjistíme důvod, poučíme se a jedeme dál!

PRAVIDELNÝ PŘEHLED

Každý měsíc Vám pošleme přehled, který kopíruje data z analytických nástrojů, takže si informace můžete jednoduše sami ověřit. Přehledy obsahují konkrétní příspěvky, které byly přidány na sociální sítě, informace o návštěvnosti webu a výsledky kampaní. Ve zkratce každý měsíc vše na jednom místě.

Online report
Online world

PŘIZPŮZOBUJEME SE VAŠÍ VIZI

Webová prezentace, která bude reflektovat Vaše podnikání je základ. S námi se Vám nestane, že si Vaše webové stránky zákazníci nespojí s Vaší firmou. Vytvoříme relevantní příspěvky, jak obsahově, tak designově, a tak dosáhneme symbiózy a vaše značka se bude zarývat do podvědomí.

PŘÁTELSKÝ A ZÁROVEŇ PROFESIONÁLNÍ VZTAH

Při komunikaci s klienty preferujeme přátelskou atmosféru. To ale neznamená, že nebudeme pracovat tvrdě. Vždy platí nejdříve práce a potom zábava. Cílem je, abyste se za námi nebáli přijít s jakýmkoliv nápadem nebo připomínkou. Vašim nápadům vždy nasloucháme a přikládáme jim maximální váhu.

Friendly handshake
Webinar

ZŮSTÁVÁME V OBRAZE

Neustále se vzděláváme ve všech odvětvích digitálního marketingu, abychom vám zajistili ty nejlepší služby. Nepoužíváme zastaralé způsoby, ale zároveň se do ničeho, co je nové a neotestované nepouštíme po hlavě.

NEBOJÍME SE VÝZEV

Zvládneme jednoduchý web, ale nebojíme se ani komplexního e-shopu s výkonnostní reklamou. Zatím se nám nestalo, že bychom s klientem nenašli společnou řeč.

Problem solving
Video call 2

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU

Sjednejte si nezávaznou online schůzku na, které vše rádi vysvětlíme a můžete se zeptat na to, co Vás zajímá.