DOSTANEME NA VÁŠ WEB NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Marketing (1)
Organizing projects

ZÁKLAD JE MÍT VE VŠEM POŘÁDEK

Jako první je potřeba vytvořit marketingový plán, abychom mohli vyhodnocovat úspěšnost. Plán může být jednoduchý, např. přivést návštěvnost na web a získat více kontaktů, nebo zvýšit návštěvnost fyzické prodejny. Nezalekneme se ani sestavení komplikovaného plánu, při kterém budeme např. cílit na návštěvníky webu, kteří už web navštívili a budeme jim nabízet speciální výhodné nabídky, abychom je povzbudili k nákupu, nebo vytvoříme reklamy na aktuální nabídku.

SEO

PŘEDNÍ MÍSTA VE VYHLEDÁVÁNÍ

Nejčastější forma neboli základní stavební kámen, jsou textové PPC reklamy ve vyhledávání. Dostaneme Vás na první místa ve vyhledávání, pokud uživatel zadá klíčové slovo spojené s Vaším podnikáním. Tento nástroj sice patří k jedním z nejstarších, ale stále ho považujeme za jeden z nejdůležitějších.

Online ads

REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Díky reklamám na sociálních sítích jsme schopni zacílit na uživatele podle jejich chování, zájmů, navštívených stránek, věku, polohy nebo třeba pohlaví. To z tohoto nástroje dělá nejpokročilejší, takže Vaše reklamy dokážeme přesně zacílit na Vaši skupinu potenciálních zákazníků a nebudeme plýtvat peníze na ostatní skupiny, u kterých je šance na konverzivýrazně nižší.

Social update

DŮLEŽITOST SOCIÁLNÍCH SÍTÍ ROSTE

Sociální sítě využívá alespoň příležitostně 92 procent českých uživatelů internetu, denně je pak na sítích 79 % těchto uživatelů. Průměrná doba, kterou na sítích Češi tráví, představuje 159 minut denně (2:39 hod). To je velká spousta času na to, abychom oslovili Vaše potencionální zákazníky a nabídli jim Vaše produkty či služby, nemyslíte?

Video call

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU

 

Sjednejte si nezávaznou online schůzku na, které vše rádi vysvětlíme do detailů a zeptáte se, na to, co Vás zajímá.