fbpx Skip to content

Zoi Centrum Vitality

„Naše tržby za posledního půl roku vzrostly více než dvojnásobně“

🌐 Webové stránky

Dostali jsme za úkol kompletně předělat veškerou online komunikaci. Začali jsme s webovými stránkami. Předělali jsme hlavně komunikaci jednotlivých produktů a služeb, protože ta byla dosti zmatená a zákazník se mohl jednoduše ztratit. Dále jsem začali všude tlačit registraci, protože to je hlavní konverze celého webu.

Před

zoi-before232

Po

zoi-after

📱 Sociální sítě

Dále jsme pokračovali na sociální sítě, tvorba obsahu zde nebyla špatná, ale prodej a strategie v komunikaci hlavních služeb, tam prostě chyběla, doladili jsme také tone of voice, aby instagram nevypadal jako každý druhy.

📈 Větší klientela díky Facebook reklamě

Poslední věc kterou jsme řešili byla placená propagace na sociálních sítích. Hlavním cílem bylo, aby pravidelně přinášela do fitness centra nové zákazníky a komunikovala jednou za čas nějaké speciální akce.

⭐ Recenze majitele

S firmou Influseed spolupracujeme přes půl roku a během té doby jsme nebyli nespokojeni. Na naše dotazy reagují rychle, jejich přístup je inovativní a nápady kreativní. Naše tržby za posledního půl roku vzrostly více než dvojnásobně. Věřím, že je to i díky nim. Jejich přístup je drahým přístupem mladých lidí, a na výsledcích je to vidět.Influseed pro nás na začátku vytvořili web. Dále nám vytvářejí reklamy na sociálních sítích a PPC kampaně. Abychom měli online prostředí ošetřené od jedné firmy, spolupracujeme s nimi také na správě sociálních sítí.A to vše za akceptovatelnou cenu. Vřele tuto mladou rozjíždějící se firmu doporučuji.

9495D388-F22B-47BD-9E2A-crop-FBB92047FB82-1024x989-200x200
Jan Chromec
Pojďme probrat Vaše podníkání pomocí online schůzky.