fbpx Skip to content

oční optik věra hoblová

„Podle očekávání se klientela v naší optice zvýšila“

🌐 Webové stránky

Úkol byl jasný, kompletně předělat starý neoptimalizovaný web a vymyslet nové sekce, které budou pro nové zákazníky optiky relevantní.

Před

optik-web-pred

Po

optik-web-po

📱 Sociální sítě

Facebook sice založený byl, ale byl několik let neaktivní. Vytvořili jsme obsahový plán a rozjeli jsme první příspěvky.

optik-feed-mockup

📈 Reklama na sociálních sítích

Díky reklamám přivádíme na web pravidelnou návštěvnost, aby byli zákazníci neustále ve střehu a díky propagaci příspěvků udržujeme povědomí.

optika ukazka ad 1
optika ukazka ad 2
optika ukazka ad 3

⭐ Recenze majitelky

S mladou agenturou Influseed jsem navázala spolupráci v jejich začátcích. Oslovil mě způsob prezentace Davidovo závěrečné maturitní práce, a protože v dnešní době vše přechází do onlinu, tak jsme se spojili.  Měla jsem pocit, že je potřeba se více přiblížit lidem , kteří mají rádi modernější pojetí služeb. A tak mi online propagace přišla přínosná. Podle očekávání se klientela v naší optice zvýšila a lidé o nás mají větší povědomí. Nechala jsem si vytvořit i nové webové stránky, se kterými jsem velmi spokojená a zákazníci mají větší pořádek v našich službách. S domluvou mezi námi nebyl nikdy problém. David se snaží vyjít vždy vstříc a najít řešení pro oboustrannou spokojenost. Se službami Influseed se v online světě neztratíte a je to opravdu investice do Vašeho podnikání. Věra Hoblová , oční optika .

optikhoblova-11-11
Věra Hoblová
Pojďme probrat Vaše podníkání pomocí online schůzky.