Skip to content

elma pedikúra

“v krátkém časovém horizontu mi přibylo mnoho nových klientů, ačkoliv jsem reklamy původně nechtěla, jsem velmi ráda, že jsem naslouchala tomu, co mi bylo doporučeno.”

🌐 Webové stránky

Dostali jsem za úkol vytvořit jednoduché webové stránky, které budou hlavně komunikovat pocit důvěry, aby klient neměl pocit strachu při komunikaci jeho problému.

elma-mock-web

📈 Větší klientela díky Facebook reklamě

Domluvili jsme se i na tom, že bychom mohli nábor klientů podpořit reklamou na sociálních sítích, po měsíci jsme reklamu vypli a už znovu nespustili, protože o nové klienty rozhodně nebyla nouze a pravděpodobně v budoucnu ani nebude.

elma ukazka ad 2
elma ukazka ad 1

⭐ Recenze majitelky

„Pár mladých, šikovných lidí kteří mají chuť pomáhat začínajícím podnikatelům, nebo třeba již zaběhnutým firmám v on-line světě.
Má osobní zkušenost je taková, že jsem nějakou chvíli přemýšlela o webových stránkách, protože kdo není na internetu, tak jakoby nebyl. Právě proto jsem oslovila Influseed a společně jsme začali tvořit. Vše bylo o vzájemné komunikaci a naslouchání jak z mé, tak naopak i jejich strany. K mojí velké radosti i spokojenosti vznikly mé webové stránky. Nutno podotknout, že i za velmi slušné peníze.
Následně jsme se domluvili na několika reklamách na různých platformách, které zafungovaly naprosto skvěle. Vzhledem k oslovení velkého počtu lidí mi v krátkém časovém horizontu přibylo mnoho nových klientů. Ačkoliv jsem reklamy původně nechtěla, jsem velmi ráda, že jsem naslouchala tomu, co mi bylo doporučeno.”
Věra Křenčilová, ElMa pedikúra

277438360_1663090484040272_3667345297007933278_n-1018x1024-300x300
Věra Křenčilová
Pojďme probrat Vaše podníkání pomocí online schůzky.