fbpx Skip to content

elma pedikúra

„v krátkém časovém horizontu mi přibylo mnoho nových klientů, ačkoliv jsem reklamy původně nechtěla, jsem velmi ráda, že jsem naslouchala tomu, co mi bylo doporučeno.“

🌐 Webové stránky

Dostali jsem za úkol vytvořit jednoduché webové stránky, které budou hlavně komunikovat pocit důvěry, aby klient neměl pocit strachu při komunikaci jeho problému.

elma-mock-web

📈 Větší klientela díky Facebook reklamě

Domluvili jsme se i na tom, že bychom mohli nábor klientů podpořit reklamou na sociálních sítích, po měsíci jsme reklamu vypli a už znovu nespustili, protože o nové klienty rozhodně nebyla nouze a pravděpodobně v budoucnu ani nebude.

elma ukazka ad 2
elma ukazka ad 1

⭐ Recenze majitelky

„Pár mladých, šikovných lidí kteří mají chuť pomáhat začínajícím podnikatelům, nebo třeba již zaběhnutým firmám v on-line světě.
Má osobní zkušenost je taková, že jsem nějakou chvíli přemýšlela o webových stránkách, protože kdo není na internetu, tak jakoby nebyl. Právě proto jsem oslovila Influseed a společně jsme začali tvořit. Vše bylo o vzájemné komunikaci a naslouchání jak z mé, tak naopak i jejich strany. K mojí velké radosti i spokojenosti vznikly mé webové stránky. Nutno podotknout, že i za velmi slušné peníze.
Následně jsme se domluvili na několika reklamách na různých platformách, které zafungovaly naprosto skvěle. Vzhledem k oslovení velkého počtu lidí mi v krátkém časovém horizontu přibylo mnoho nových klientů. Ačkoliv jsem reklamy původně nechtěla, jsem velmi ráda, že jsem naslouchala tomu, co mi bylo doporučeno.“
Věra Křenčilová, ElMa pedikúra

277438360_1663090484040272_3667345297007933278_n-1018x1024-300x300
Věra Křenčilová
Pojďme probrat Vaše podníkání pomocí online schůzky.