Jak na úspěšný web?

Úspěšný web tvoří mnohem víc než jeho estetická stránka a obsah. Důležité je web najít ve vyhledávání, jeho zobrazení na mobilních zařízeních a rychlost načítání. Čtěte dál a dozvíte se jak na úspěšný web.

1. SEO

Nebo- li search engine optimization, v překladu tedy optimalizace pro vyhledávače. Je důležité, aby obsah na webu byl psán a strukturován tak, aby ho vyhledávač mohl bez problému zaindexovat a ukazovat ho tak uživatelům ve vyhledávání.

jak na uspesny web- mobil s vyhledavanim

2. Responzivita

Za responzivní můžeme označit takový web, který je navrženy a realizovány s ohledem na použitelnost a přizpůsobitelnost různým rozlišením v různých zařízeních (stolní počítače, notebooky, netbooky, tablety nebo mobilní zařízení). Je nesmírně důležité, aby bylo web možno zobrazit na mobilních zařízeních, protože 60% uživatelů navštivuje webové stránky právě z mobilu.

jak na uspesny web- responzivita

3. Rychlost načítání

Rychlost webu má přímý i nepřímý vliv na váš byznys. Podle statistik společnosti Google, která data o rychlosti a návštěvnosti webů shromažďuje, většina uživatelů, přesněji 53 % web opustí, pokud se nenačte do tří vteřin.

Rychlost nacitani webu 100

4. Nejčastější chyby při tvorbě webu

Nejčastější chybou je již zmiňovaná rychlost načítání, která má asi nejfatálnější následky (ztráta zákazníka, ještě před načtením stránky). Mezi další chyby se řadí celkově špatný web-design. Pod ten se řadí estetika webu, uživatele musí během pár vteřin zaujmout a ne odpudit, a přehlednost/struktura webu, uživateli musí být jasné kudy se kam dostane. Což je i v našem zájmu.

Pocitac s chybou nacteni webu

Potřebujete takový web?

Web, který splňuje všechny požadavky k tomu, aby se stal úspěšným? Přečtěte si více o naší tvorbě webu ZDE. V případě okamžitého zájmu si sjednejte rychlou nezávaznou online schůzku, na které si odnesete buď cenné znalosti, nebo partnera pro Váš nový web.